CENÍK A NABÍDKA SLUŽEB

Fotografování probíhá přibližně 1 hodinu. Dostanete minimálně 20 ks upravených barevných i černobílých fotografií dle výběru fotografa na DVD a 5 ks vytištěných fotografií dle Vašeho výběru.

RODINNÉ FOTOGRAFOVÁNÍ
Rodinná focení probíhají většinou v exteriéru. Zasněžená zimní krajina, podzimně zbarvený les či rozkvetlá jarní louka jsou tím nejkrásnějším prostředím pro zachycení vašeho rodinného štěstí. 
FOTOGRAFOVÁNÍ MIMINKA
Příchod miminka na svět je jeden z těch nejkrásnějších momentů v rodině. S ohledem na novorozené miminko a novopečenou maminku, probíhá focení po domluvě nejlépe u vás v pohodlí domova. FOTOGRAFOVÁN PÁRU

Společně vybereme vhodné místo, kde se budete cítit příjemně a vytvoříme set fotografií, na které budete s partnerem vzpomínat s láskou a úsměvem na tváři. 
FOTOGRAFOVÁNÍ JEDNOTLIVCE
Ať už se jedná o fotografie jako překvapení pro partnera, na památku nebo jednoduše jen tak, fotografování může probíhat v parku či u vás doma, zkrátka tam, kde se budete cítit přirozeně. 
TĚHOTENSKÉ FOTOGRAFIE
Společně vybereme místo, kde se budete cítit pohodlně a vytvoříme set fotografií, které vám budou sloužit jako vzpomínka na očekávání příchodu nového člena rodiny. 
FOTOGRAFOVÁNÍ S DOMÁCÍM MAZLÍČKEM

Pokud jste milovník zvířat stejně tak jako já, určitě nesmí ve vašem albu chybět set fotografií s vaším čtyřnohým parťákem nebo jiným domácím mazlíčkem.FOOD FOTOGRAFIE

Potřebujete nafotit nové menu ve vaší restauraci nebo vytvořit set fotografií k propagaci vašeho obchodu? Neváhejte mě kontaktovat a domluvíme se dle vašich individuálních potřeb.Před samotným fotografováním se nebojte napsat o radu.  Ať už se jedná o líčení, úpravu vlasů či výběr oblečení a doplňků. Na všech detailech záleží.


Cenovou nabídku zasílám na vyžádání

MÁTE ZÁJEM O FOCENÍ?

ARCHIV ↓

DOMINIKA SCHOLZOVÁ ALL RIGHTS RESERVED 2017